Juriul AMD a decis: castigatorul probei cu numarul 15 din Superblog 2009 revine articolului AMD: jocuri pentru toti! publicat pe blogul vizapentruvise.blogspot.com
![amd winner amd winner](https://pcnews.ro/wp-content/uploads/2009/12/amd_winner.jpg)
Comentariul castigator este postat de Anca.
![anca anca](https://pcnews.ro/wp-content/uploads/2009/12/anca.jpg)
![](https://pcnews.ro/pcnews-logo-white.png)
Juriul AMD a decis: castigatorul probei cu numarul 15 din Superblog 2009 revine articolului AMD: jocuri pentru toti! publicat pe blogul vizapentruvise.blogspot.com
Comentariul castigator este postat de Anca.