Cine ar cumpăra un adapor USB? Eu unul nu. Dar dacă este un adaptor USB 360º? Atunci poate că s-ar găsi doritori? Dar ce înseamnă USB 360º ? Şi care este diferenţa între el şi unul normal? Evident că nici una cu excepţia numelui.
![](https://pcnews.ro/pcnews-logo-white.png)
Cine ar cumpăra un adapor USB? Eu unul nu. Dar dacă este un adaptor USB 360º? Atunci poate că s-ar găsi doritori? Dar ce înseamnă USB 360º ? Şi care este diferenţa între el şi unul normal? Evident că nici una cu excepţia numelui.