Juriul a hotarat care blogar a raspuns cel mai bine la intrebarea de la proba cu numarul 3 (Hostway). Asa cum vedeti in poza de mai jos blogul castigator poarta numele „Prostioare Urbane” si are ca motto „N-am lasat niciodata scoala sa-mi afecteze educatia!” 😀
![prostioare prostioare](https://pcnews.ro/wp-content/uploads/2009/11/prostioare.jpg)
Deoarece articolul castigator „As putea folosi optiunile alea…” nu are nici un comentariu premiul de 50 de dolari pentru comentariul de aur se reporteaza pentru comentariul castigator urmator.
![](https://pcnews.ro/pcnews-logo-white.png)