Cum străzile din ţările civilizate nu au gropi (alo, primăria din Bucureşti… se aude?) autorităţile de pe acele meleaguri s-au gândit să le deseneze şi în acest fel să oblige şoferii să încetinească.
![](https://pcnews.ro/pcnews-logo-white.png)
Cum străzile din ţările civilizate nu au gropi (alo, primăria din Bucureşti… se aude?) autorităţile de pe acele meleaguri s-au gândit să le deseneze şi în acest fel să oblige şoferii să încetinească.