Am lansat de ceva timp concursul Si monitoarele CRT sunt bune la ceva. Dacă nu ştiaţi de el aflaţi acum şi o veste bună: perioada s-a prelungit până pe data de 1 Ianuarie 2009.
Primele poze le-am primit de la Maria G. care a încercat să-şi pună monitorul CRT la slăbit, să-l transforme în cămară, crescatorie de melci şi cutie de bijuterii. Felicitări pentru imaginaţie Maria!
Am incercat tot cu bietul meu monitor : diete, gimnastica, relaxare, dar nimic nu-l va putea face sa aiba silueta unui LCD…
![29082008922 diete, gimnastica, relaxare](https://pcnews.ro/wp-content/uploads/2008/09/29082008922.jpg)
Monitor CRT- Camara : mic, cochet, incapator
![31082008925 Monitor CRT- Camara : mic, cochet, incapator](https://pcnews.ro/wp-content/uploads/2008/09/31082008925.jpg)
Monitor CRT – Crescatorie de melci.
Monitor CRT – Cutie de bijuterii.
![](https://pcnews.ro/pcnews-logo-white.png)