Panasonic a pus in vanzare doua noi CD playere: SL-CT520, SL-CT352.
Ambele variante beneficiaza de motorul de sunet LSI „D.SOUND cu amplificator digital integrat. SL-CT520 este disponibil in 4 culori (argintiu, galben, albatru si roz, … mda roz… ), iar SL-CT352 doar in 2 culori (argintiu si albastru).
Noi suntem cu ochii pe SL-CT520 care va fi disponibil in februarie pe 15 si va putea sa citeasca si fisiere mp3 (32 – 320kbps).
![](https://pcnews.ro/images/upload/jn050118-1-1.jpg)
![](https://pcnews.ro/pcnews-logo-white.png)