Cunoscut din filme precum Transporter, Snatch sau The Bank Job, Jason Statham a realizat prima sa reclama care va fi difuzata in timpul Super Bowl. Si la ce putea Jason Statham sa faca reclama daca nu la masini. Mai exact la Audi A6.
![](https://pcnews.ro/pcnews-logo-white.png)
Cunoscut din filme precum Transporter, Snatch sau The Bank Job, Jason Statham a realizat prima sa reclama care va fi difuzata in timpul Super Bowl. Si la ce putea Jason Statham sa faca reclama daca nu la masini. Mai exact la Audi A6.