Să te duci la sală este deja o obsesie pentru fete / femei. Dar din dorinţa de a slăbi micuţele îşi pot neglija inima (şi mă refer la inimă ca organ intern nu la poveşti de dragoste). Aşa că din dorinţa de a le salva am scotocit pe internet şi am găsit … sutienul cu senzori de monitorizare a inimii…
![Sutien cu senzori](https://pcnews.ro/images/upload/braghr.jpg)
Simplu ca bună ziua. Îţi îmbraci sutienul cu senzori (hei, mă refeream doar la fete! domnii pot doar să privească… ), iar printr-o legătură wireless se transmit date despre inimă direct către un ceas. Aşa că doamnele şi domnişoarele pot să vadă dintr-o privire ce le face inima.
![Sutien cu senzori](https://pcnews.ro/images/upload/thumb-fs1.gif)
Minunăţia costă în jur de 150 de dolari şi dacă vre şi mai multe detalii faceţi o vizită pe site-ul producătorului:
![](https://pcnews.ro/pcnews-logo-white.png)