Un televizor cu plasma este scump dar şi dă bine în sufragerie. Unii au imaginaţie şi transformă un TV normal într-o plasmă cu o simplă gaură în perete.
[Multumesc Ionut]
![](https://pcnews.ro/images/upload/plasmatv.jpg)
A Plasma TV from a regular TV. Just with a hole in the wall!
![](https://pcnews.ro/pcnews-logo-white.png)
Un televizor cu plasma este scump dar şi dă bine în sufragerie. Unii au imaginaţie şi transformă un TV normal într-o plasmă cu o simplă gaură în perete.
[Multumesc Ionut]
A Plasma TV from a regular TV. Just with a hole in the wall!